RPK Partner Sp. z o.o. ul. Kolejowa 1, 59-500 Złotoryja 

Telefon kontaktowy: 537 468 701 lub 530 871 146 

 Email: biuro@rpkpartner.pl

OGŁOSZENIA I PRZETARGI

Zlecimy wykonanie dokumentacji remontowej. Poszukujemy wykonawców prac budowlanych.

Kategoria:

Informujemy, iż dzień 7 stycznia (piątek) br., będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników RPK Partner Sp. z o.o. w Złotoryi w zamian za dzień świąteczny 1 stycznia – Nowy Rok, który wypadł w bieżącym roku w sobotę.

Kategoria:

Informujemy, że w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia 24 grudnia (piątek) RPK Partner Sp. z o.o. w Złotoryi będzie nieczynne.

Kategoria:

Przypominam właścicielom i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych.

Komin będący bardzo istotnym elementem budynku, chociaż zajmującym tylko niewielką jego powierzchnię, może też być niezwykle groźny. Szczególnie w przypadku pożaru sadzy w nieczyszczonym, źle eksploatowanym kominie. Temperatura palącej się sadzy przekracza wówczas nawet 1000 stopni Celsjusza! A taki stan jest wielkim zagrożeniem dla mieszkańców.

Kategoria:

W dniu 12 listopada (piątek) RPK Partner Sp. z o.o. będzie nieczynne. Za ewentualne utrudnienie przepraszamy.

Kategoria:

Drogi mieszkańcu,

Od 1 lipca br. każdy mieszkaniec lub zarządca/administrator budynku ma obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).

Informujemy, że w przypadku, gdy nieruchomość posiada wspólne źródło ciepła/spalania paliw dla całego budynkuto deklarację do CEEB złoży za Państwa zarządca/administrator tj. RPK Partner Sp. z o.o.

Natomiast jeżeli w lokalu jest indywidualne źródło/spalania paliw np. kominek, piecopodkowa, piec COto taką deklarację trzeba złożyć samodzielnie.

Design by: www.diablodesign.eu

RPK Partner Spółka z o.o. szanuje prawo do prywatności użytkowników naszej strony. Dba, ze szczególną troską, o ochronę ich danych osobowych oraz stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne zapobiegające ingerencji w prywatność użytkowników osób trzecich. Chcielibyśmy, by każdy odwiedzający naszą stronę czuł się bezpiecznie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności i Klauzulą Informacyjną