RPK Partner Sp. z o.o. ul. Kolejowa 1, 59-500 Złotoryja 

Telefon kontaktowy: 537 468 701 lub 530 871 146 

 Email: biuro@rpkpartner.pl

Kategoria:

Zaproszenie do składania ofert


Zamawiający: Wspólnota Mieszkaniowa Żeromskiego 13 w Złotoryi

Opis przedmiotu zamówienia:  Roboty zabezpieczające konstrukcję budynku ściany i dach w budynku mieszkalno-usługowym  przy ul. Żeromskiego 13 w Złotoryi.

Przedmiar_

Projekt_budowlany

specyfikacja techniczna

 widok elewacji
Termin wykonania: sierpień 2020 rok

Miejsce składania ofert: RPK Partner Sp. z o.o. ul. Kolejowa 1, 59-500 Złotoryja (Biuro Obsługi Interesanta) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sposób przygotowania oferty: W zamkniętej kopercie.

Opis koperty: Roboty zabezpieczające konstrukcję budynku ściany i dach w budynku mieszkalno-usługowym  przy ul. Żeromskiego 13 w Złotoryi.
Nazwa i adres wykonawcy

Termin składania ofert: 15.06.2020  do godz. 15:00

Sprawę prowadzi: Monika Mazur, ul. Kolejowa 1, pokój nr 4

kontakt: 537-468-701 wew. 43  lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Design by: www.diablodesign.eu

RPK Partner Spółka z o.o. szanuje prawo do prywatności użytkowników naszej strony. Dba, ze szczególną troską, o ochronę ich danych osobowych oraz stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne zapobiegające ingerencji w prywatność użytkowników osób trzecich. Chcielibyśmy, by każdy odwiedzający naszą stronę czuł się bezpiecznie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności i Klauzulą Informacyjną